Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Nudquio цветаат оган роза, тркалезниот wallид, виси слика на слика, железо сликарство за домашна декорација на фармата куќа

Nudquio цветаат оган роза, тркалезниот wallид, виси слика на слика, железо сликарство за домашна декорација на фармата куќа

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Нашето калајско сликарство е уникатно по форма и полна со личност, погодна за најразлични стилови на декорација, пред-дупчат, лесни за виси, заоблен дизајн за да спречат гребнатини и лесно да висат каде и да сакате да ги украсите. Ако сте ги купиле нашите производи, ве молиме слободно контактирајте не ако имате какви било прашања, ние ќе ги решиме за вас во рок од 24 часа, ве молиме бидете сигурни дека ќе ги купите. Податоците за големината се добиваат со рачно мерење. Направени во САД или увезени. Забележете дека е исто така многу погоден како подарок или колекционерско ниво. Големина на сликата за висина на метал : Должина : 30 см/11,8 инчи, ширина : 30 см/11,8 инчи, проверете ги деталите внимателно пред да поставите нарачка за купување соодветна и совршена декорација. Оваа прекрасна слика ќе предизвика внимание на многу луѓе. Оваа слика за висина е изработена од висококвалитетна ливче, силен и издржлив, ретро тренд, слика со висока дефиниција, не е лесна за избледување, тврда и цврста и издржлива. Домаќин, Денот на благодарноста, Божиќ, совршен подарок за пријатели, семејство, роднини или самите себе. Нашето калајско сликарство е уникатно по форма и полна со личност, погодна за најразлични стилови на декорација, пред-дупчат, лесни за виси, заоблен дизајн за да спречат гребнатини и лесно да висат каде и да сакате да ги украсите.

Кон својствата

Производи во категоријата