Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Нудред Хидрат И. Т. Шише, 4 мл

Нудред Хидрат И. Т. Шише, 4 мл

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

за да ја заклучите влагата и да ја омекнете и да и дадете убав сјај на вашата коса. Хидрат И. Ја има истата база на состојки како И НАВЛАЖНУВАЧКИ И. НАЈДОБРО : за најдобри резултати, користете Хидрат И. користи состојки кои помагаат во негување на вашата коса.ИДЕАЛЕН : Хидрат И. СОСТОЈКИ : Направени Со Кокосово Масло, Масло Од Сончогледово Семе, Масло Од Арган, Витамин Е, Шеа Путер, Масло од Семе Од Црна Рибизла, Масло од Нане и Рицинусово Масло што ја прави оваа одлична за заклучување на влагата на сува или оштетена коса. Хидрат И. Направено за секого со сува, груба коса на која и треба регенератор за разбирање. КВАЛИТЕТ : сите Голи природни производи за движење на косата се направени во САД со висококвалитетни и издржливи природни, активни и фармацевтски состојки. Помага во омекнување на косата и и дава елегантен сјај.

Кон својствата

Производи во категоријата