Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Нуенен Ткаени Плакети Комплет Од 12 Тркалезни Луау Плацемати 13,8 Инчни Полначи За Летни Плетени Плочи Рафија Хартија Бохо Место Душеци Раб Душеци За Трпезарија Вече?

Нуенен Ткаени Плакети Комплет Од 12 Тркалезни Луау Плацемати 13,8 Инчни Полначи За Летни Плетени Плочи Рафија Хартија Бохо Место

DEN 431.84
 

Производот е достапен
Достапност

Направете Да се Чувствувате Опуштено : овие подлоги за трпезариска маса имаат изглед на круг, ткаени од рафија хартија и фиксирани со цврсти јажиња и усвојуваат дизајн на рабовите на макраме, живописни и роман, за да ви помогнат да изградите ветрова атмосфера на тропскиот луау на Хаваи. 13,8 инчи/ 35 см во дијаметар, доволно големи за да аплицирате и се видливи од далечина, и погодни за добро усогласување со повеќето садови. Практично за носење и складирање : овие летни рабни подлоги имаат бохо стилови и дебелина на редење, така што можете да ги носите со пластична кеса, ранец, картон и многу повеќе и да ги чувате така што ќе ги редите заедно, за да заштедите повеќе простор дома.

Кон својствата

Производи во категоријата