Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Nuka Cola Tim Sign wallидна уметност за човекот пештера, уметнички постер за бар паб гаража кујна градина бања канцеларија дома, 8х12 инчи

Nuka Cola Tim Sign wallидна уметност за човекот пештера, уметнички постер за бар паб гаража кујна градина бања канцеларија дома,

DEN 159.84
 

Производот е достапен
Достапност

Лесно виси : Овој лесен метален калај знак доаѓа со 4 пред-дупчат дупки за инсталација. 4, пред-дупчат дупки за лесна инсталација. 3, тежина : приближно 0,33 фунти Карактеристики : 1, висок квалитет, водоотпорен, издржлив, отпорност на висока температура и нема да избледи. 3, рабовите на секој знак за калај се валани за безбедно ракување. Не е навистина 'рѓосан. Широка функција : Погоден за украсување на човекот пештера, гаража, врата, кујна, трпезарија, градина, кафе, паб ресторан или студентски дом. Големина : 8 x 12 инчи (20 x 30cm). 2, материјал : калај метал. Не е навистина 'рѓосан. Спецификации на производот : 1, пакет и големина : знак за калај од 1 парчиња, големина : 8 x 12 инчи (20 x 30cm). Лесно виси : Овој лесен метален калај знак доаѓа со 4 пред-дупчат дупки за инсталација.Големина : 8 x 12 инчи (20 x 30cm). 5, 'рѓосаниот ефект е отпечатен, што го прави производот повеќе ретро, ​​не навистина' рѓосан! Услуга за квалитет : Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не. Doе дадеме се од себе за да ви помогнеме. Широка функција : Погоден за украсување на човекот пештера, гаража, врата, кујна, трпезарија, градина, кафе, паб ресторан или студентски дом.

Кон својствата

Производи во категоријата