Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Нуков Машки Надворешни Брзи Суви Лесни Пешачки Панталони Водоотпорни Панталони Со Појас За Риболов Планински Кампување Работа Активни

Нуков Машки Надворешни Брзи Суви Лесни Пешачки Панталони Водоотпорни Панталони Со Појас За Риболов Планински Кампување Работа

DEN 575.84
 

Производот е достапен
Достапност

Сите пет џебови со патент помагаат вашите предмети да бидат безбедни кога правите какви било активности на отворено!. ☀ Погоден За Сите Прилики! Овие панталони за пешачење се идеални за спортска облека на отворено, како пешачење, качување, риболов, трчање, пешачење, кампување, теренска работа или приближување, трчање, џогирање, велосипед, како и активна употреба за општа намена. ☀Водоотпорни Панталони За Качување Made Изработени од 88% Најлон и 12% спандекс четиринасочна истегната ткаена ткаенина која е отпорна на вода, лесна, брза сува и неверојатно издржлива за тежината. Convenient практични Џебови Со Патент When Кога станува збор за дизајнот и практичноста на употреба, овие работни панталони на отворено, исто така, доаѓаат со два предни џебови со патент, два џебови со коси патент на страна и заден џеб со патент. Затворање на ременот.88% Најлон, 12% Спандекс. Ткаенината што брзо се суши им овозможува на овие панталони на отворено да се исушат без да одземаат премногу време, што ги прави совршени за активности на отворено како пешачење, качување, кајак или риболов. Ќе бидете безбедни од излевање или мали прскања, но нема да издржи кога ќе се потопи во вода.

Кон својствата

Производи во категоријата