Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Нуобести Канцелариски Календар 5 парчиња Мини Биро Календар 2021 година. 6-2022. 12 Стоечки Календар За Превртување Мини Стоечка Табела Календар За Планирање Организира?

Нуобести Канцелариски Календар 5 парчиња Мини Биро Календар 2021 година. 6-2022. 12 Стоечки Календар За Превртување Мини Стоечка

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

Постојат Многу Празни Места За Пишување Белешки И Снимање. Заградата е изработена од картон, кој е стабилен и издржлив. Специјалниот Календар За Биро Ќе Биде Добра Декорација За Вашата Соба И Ќе Ви Даде Добро Расположение. За Училиште, Канцеларија И Планирање На Семејството И Организација, Преносливиот Џебен Календар Е За Деца И Возрасни. Информативен Материјал За Производот : Хартија. Продуктивност и Управување со времето - овој мини вертикален календар усвојува едноставен и модерен вертикален дизајн што може да се преклопи, кој може да се постави цврсто и независно, а овој дизајн заштедува простор и може да го украси вашиот дом.2021 - 2022 Календар За Биро - 19-месечниот мини календар, месечен приказ на страница од јуни 2021 до декември 2022 година, се фокусира на лесно и ефикасно планирање, закажување и следење за да се постигне податлив и успешен живот. Дизајнот Е Свеж И Концизен, И Цврст И Издржлив И Може Да Го Украси Вашето Биро. Календарот за биро 2021 - 2022 година е најдобриот избор за дом, канцеларија и семејство. Триаголната Основа Е Стабилна И Нема Да Падне. Лесен За Носење-Погоден За зафатени потреби за закажување народи. Висококвалитетни Материјали-месечниот календар направен од густа хартија има непречено чувство, практичен и издржлив, дизајн на серпентина и лесно вртење страница.

Кон својствата

Производи во категоријата