Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
NUOBESTY 2pcs Виси Декор Распоред Декорација Ѕид Со Новина Корист Приврзок Празнично Дрво САМ Пластика Прекрасна Фаворизира Симпатична Прозорец Одмор Трговски Центар Д

NUOBESTY 2pcs Виси Декор Распоред Декорација Ѕид Со Новина Корист Приврзок Празнично Дрво САМ Пластика Прекрасна Фаворизира

DEN 178.40
 

Производот е достапен
Достапност

божиќни ѕвона за санки декоративното Божиќно Ѕвоно е широко Во Божиќ, забави, Новогодишни елки и други прилики.божиќ виси украси Издржливи, убави и деликатни, и има долго време на користење. - Боја : златни сјајни украси за божиќни ѕвона - божиќниот приврзок за Ѕвонче е направен од одличен материјал, премиум и одличен, што ви овозможува да користите многу долго божиќно ДРВО САМОСТОЈНО ѕвоно. ЅВОНЧЕ ВИСИ ПРИВРЗОК 【●Лесен за Употреба ● лесниот дизајн го олеснува ставањето гранки или кое било соодветно место.приврзок за ѕвонче за повеќекратна употреба може да биде како убави украси дома во празнична атмосфера, а Ова Божиќно Ѕвоно е исто така совршен украс за Вашата Новогодишна Елка.

Кон својствата

Производи во категоријата