Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Nuobesty Kids занаети со двојна еднострана хартија од оригами 120 листови квадратни оригами хартија двострана цветна хартија DIY занаетчиска хартија за преклопување деца ?

Nuobesty Kids занаети со двојна еднострана хартија од оригами 120 листови квадратни оригами хартија двострана цветна хартија

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

Хартијата DIY оригами е погодна за вашите деца рачно изработени, предавања, забави или украси за дома, правење подароци за DIY, итн.04inch- Овој труд е исто така многу погоден за сноп-книги, сечење хартија, правење и други ракотворби. Опис Оригорами хартија е направена од врвен материјал, практичен за употреба. Весникот е исто така одличен занает за белешка, декопаж или правење други занаети. -двострана со светла боја, што може да развие способност за деца со рака.Овој труд е исто така многу погоден за белење книги, сечење хартија, правење и други занаети. Весникот е исто така одличен занает за белешка, декопаж или правење други занаети. За забава, можете да ги преклопите и овие хартија со децата во врска со нив.

Кон својствата

Производи во категоријата