Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Оајен 3 75мм Двојно Тркало Тркало, Сиво Заковано Меко Тркало додава Јачина, 2 Со и 2 Без Сопирачка, 2-3/4 х 3-3/4 Плоча

Оајен 3 75мм Двојно Тркало Тркало, Сиво Заковано Меко Тркало додава Јачина, 2 Со и 2 Без Сопирачка, 2-3/4 х 3-3/4 Плоча

DEN 371.20
 

Производот е достапен
Достапност

75мм 3" двојно тркало тркало, меко сиво занишано тркало за употреба на подот од тврдо дрво или бетон. 3-5/8" висина на монтирање. 175 фунти рејтинг по тркалце. 2-3/4" х 3-3/4" плоча. 2 со и 2 без сопирачка. Направено Во Тајван. Оајен 3 "75мм двојно тркало тркало, занитвам меко тркало додава сила, 2 со и 2 без сопирачка, 2-3/4" х 3-3/4" плоча.

Кон својствата

Производи во категоријата