Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Џојапи 30 парчиња Мини Лепливи Раце леплив прст Детска Забава Корист Поставува Роденденски Подароци Играчки, Добрите Растегливи Лепливи Раце Награди, За Деца Роден

Џојапи 30 парчиња Мини Лепливи Раце леплив прст Детска Забава Корист Поставува Роденденски Подароци Играчки, Добрите Растегливи

DEN 143.84
 

Производот е достапен
Достапност

Вклучени Се 30 парчиња Лепливи раце!. Совршен за предучилишни реквизити, примероци за прикажување, наставни помагала, играчки за ослободување од притисок и многу повеќе. ●Вредна За Цената Е Добар квалитет И доволна количина, Леплива и еластична и може да се држи до ѕидови, маси, столови, Прозорци, скали, каде и да сакате да го направите позабавно за вашите деца.

Кон својствата

Производи во категоријата