Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Oarencol симпатична кактус тенџере срцето топла вода шише Смешно кактуси loveубов цвет топла вода торба со покривка за топла и ладна компресија 1L

Oarencol симпатична кактус тенџере срцето топла вода шише Смешно кактуси loveубов цвет топла вода торба со покривка за топла

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

Исто така, за хипертермија да ги ослободи грчевите од периодот, рамото, вратот, дисменорејата и другите болки. Издржлив, безбеден за употреба и еколошки, може да се користи како леден пакет или шише со топла вода.Материјал со висок квалитет : торбата со топла вода е изработена од висококвалитетен ПВЦ материјал, нетоксичен и без мирис. Истурете го студот во зима за да останете топло и да се олади во лето со ладни компреси. Во споредба со традиционалните торби со топла вода со гума, оваа е потрајна и подолга изолација. Ве одржува топло со часови : шишето и капакот се дизајнирани да ја задржат топлината за да обезбедат вашата удобност. Ако се чувствувате студено во студена ноќ, торбата со топла вода е одлична за употреба како потопло во кревет. И може да се користи и како ледена пакет или шише со ладна вода. Едноставно пополнете го со топла/ладна вода и ставете го каде било, потребно е олеснување. За полнење на вода : Ве молиме, преклопете ја транспарентната торба, а потоа ставете ја во капакот, пополнете ја торбата со вода со капацитет од 2/3, затегнете го капачето и избришете ја устата. Ве молиме, кажете ни, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе го решиме проблемот што е можно поскоро. Ве молиме, држете ја торбата цврсто и држете се подалеку од децата кога пополнувате вода.

Кон својствата

Производи во категоријата