Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Obејкоб Јенсен Т3 - Телефон за дизајнери

Obејкоб Јенсен Т3 - Телефон за дизајнери

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

Obејкоб Јенсен, дизајнер што претставува скандинавска Данска. Дизајнот Jacејкоб Јенсен, кој изразува функции на едноставен начин, едноставно е изразен во телефонската серија. Неговиот едноставен модерен дизајн без суета се користи и во дизајнерските хотели. За едноставен начин на живот, едноставни функции и едноставен дизајн.

Кон својствата

Производи во категоријата