Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
#htmlcaption1

● [ПРЕГОЛЕМ СТИЛ ] Супериорната технологија им овозможува на женските очила за читање добро да се вклоп

Метална рамка фотохроматска леќа неполаризирани Ширина на објективот : 55 милиметри Висина на објективо

Мостот е направен од обликмемориски метал наречен Нитинол и спакуван во медицински силиконски цевки за

Нашите талентирани дизајнери во Newујорк, Лондон и Милано го пребаруваат светот за најновиот изглед и ин�

●РЕТРО ОВАЛЕН ФОТОХРОМЕН ДИЗАЈН qмагичните фотохромни леќи се засноваат на интензитетот на сончевата �

Композитна рамка Композитна леќа неполаризирани Висока Енергија Видливи слој слој Ширина на објективо

★ Димензии : Должина на рамката : 140мм (5,5 инчи.Пластична рамка ★ Преголеми очила за читање на мода што н�

Повторна Употреба Крпа За Чистење *1, Може да ги добиете следниве ставки : Функционалните бифокални очил�

Димензија на производот : Ширина на леќи : 51мм (2 Апликација : Можете да го носите во канцеларија, шопинг, п

Поликарбонат леќи [Надградба на флексибилна пролетна шарка и материјал со мала тежина] : Издржливата пр�

Очила за блокирање на сина светлина : Топрангирани сини светлосни блокови со жолтеникави леќи за нијанс

Мала голема должина, во 8,66 12,60 ширина, во висина од 2,36 3,15, во 4,72 7.28 Нашите торбички со днодното се разликув

90% памук, 10% рајон Може да ви обезбеди подобро искуство за читање на ТВ или весник итн Удобно без да го при

Подгответе ги очите долгорочно изложеност на штетна сина светлина ќе влијае на видот, ќе предизвика нек

Ако има проблем со штета, незадоволни од нашите очила за читање, ние нудиме гаранција за задоволство од �

Увезени Пластична рамка Смола леќа Неполаризирано Ултра Виолетова Заштита слој слој Ширина на објекти�

Дизајнерот на Хелс, безлични чисти титаниум со единечна визија за читање Ширина на леќи : 54мм / 2,13 инчи, �

4 пакувања мода во боја жени / мажи читатели одговараат на дами различен клотер ¡¾ пакет / дизајн вметнув

Кожа, Стп Кожа Земја Како Што Е Означено Стил : Гроздобер,Патување,Канцеларија, Пренослив тоа е антиудар,

Очилата за читање очила ќе ви дадат врвна заштита ШТО ЈА барате ВКЛУЧУВА 1 * Очила ЗА Читање НЕГА за да из�

✅ Практични подароци очила за читање Довиќ со тврд случај, мека крпа за чистење, лента за држачи за чаши

Чаши за читање на компјутер за жени ова е 6 сет што ви дава удобни очила читање за дома, автомобил и работ�

Увезени 【Анти сини леќи за читање на светлина】 Анти сини лесни леќи можат ефикасно да блокираат штетно

Увезени Пластична рамка Поликарбонат леќи Не поларизирани Сина светлина блокирајќи мал шрафцигер за р�

Издржлив и моден изглед нашите очила за читање на сонце се изработени со траен материјал и добро полира

Подлога за обложување отпорна на гребење Акрилни леќи отпорни на гребење Ширина на леќи : 50 милиметри Мо

Микровлакна Увезени Бесплатна Крпа За Чистење Микровлакна Мека Внатрешна Обвивка Лесен Дизајн Со Отво�

Висина на леќи : 39 милиметри 100% леќи за заштита на UVA и UVB УВ облога за облога за заштита Ацетат рамка за на

Секое прашање или проблем, ве молиме контактирајте не Очилата за читање со преголем и ретро дизајн ве о�

Намалете го напрегањето на очите и чувствителноста на светлината кога се соочуваат со дигитални екрани

Висина на леќи : 1,69 инчи Willе дадеме се од себе за да решиме какви било проблеми и да ви обезбедиме најдобр

Композитен Модел Бр : Фосилни ' Рѓосани 0ТЗ2 00 Боја На Рамката : Вооружен Метал Облик На Мост : Еден Мост...

Без разлика дали претпочитате дезени, ленти, леопарди, проѕирни рамки, мачкино око или сите заедно во па�

Композитна рамка Композитни леќи Неполаризирана Подлога за обложување отпорна на гребење Ширина на ле�

Визија Светски Модел за Очила # VWRDW2 Пролетните Шарки Одговараат На Повеќето Големини На Лицето...

Сина Светлина Филтер ЛеќиJM очила за читање со анти сина светлина леќи може да се намали напрегање на очи

Quantared QUALITY : Производите можат да се заменат бесплатно во рок од 90 дена по продажбата ако не можат да ги ко

6 пара очила за читање на сина светлина Со удобен сет од 6 пара очила, може да ве натера да чувате пар очил

НАВАЛУВАЊЕСПОСОБНИ, ПРЕВРТЛИВИ РАМКИ не вашите просечни рамки, нашите патентирани дизајни користат цр

ДИМЕНЗИЈА НА ПРОИЗВОДИТЕМатеријал За Рамка : Титаниум и метал, ширина На Објективот : 2 1 / 16"(53мм), ширина Н

Материјалот со мала тежина ве тера едвај да го почувствувате неговото присуство на носот...

Очила 4 пакување плус 4 пакување е еднакво на 8 пакување очила за читање за жени Купувањето пакет може да �

Различни стилови, четири типа на боја за вашиот избор Рака : 140 милиметри Поликарбонатна леќа...

3 пакувања пакувања за плаќање за вредност : спакувани со 3 пара чаши за читање, 2 крпи за чистење и 2 кожни

Ние ќе се потрудиме да ги решиме сите проблеми и да ви ги обезбедиме најдобрите услуги на клиентите...

Пластична рамка не поларизирани Пролетни шарки Пластични леќи Леќи / мост / рака / ПД : 5316135 58,5мм Метална р

100% Нови И 100% Се Вклопуваат Сосема нов, неискористен, неоштетен предмет Очила Храмови На Рацете Погодни З

Не поларизирани Нека вашата имагинација е ваш водич и читателот на имагинацијата им помага на очите! Ов�

Доаѓа со торбичка и малку совпаѓање на нијансите на клип што ги прикачуваат магнетите во рамките во бли�

Увезени Пластична рамка Пластични леќи не поларизирани Подлога за обложување отпорна на гребење...

? 【Мажите сина светлина блокирајќи ги очилата за читање】 : Сините очила за блокирање на светлина можат �

Пластична рамка Пластични леќи Неполаризирана Ширина на леќи : 52 милиметри АРМ : 5,5 инчи Прогресивни мул�