Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Одвојување кујнски ножици, премија за тешки носачи ултра остри не'рѓосувачки челик мултифункционални кујнски ножици за пилешко/живина/риба/месо/зеленчук/билки/ск?

Одвојување кујнски ножици, премија за тешки носачи ултра остри не'рѓосувачки челик мултифункционални кујнски ножици за пилешко/живина/риба/месо/зеленчук/билки/скара

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

Силната отпорност на абразија, не е лесна за 'рѓа, може да се контактира со состојки. Комбинација со две острици, задебелена сечило, цврсто и издржливо, исечено посигурно. За да го одржите остриот раб на сечилото, ве молиме не исечете го тврдиот предмет.

Кон својствата

Производи во категоријата