Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
OEMTOOLS OEM24871 20 Осцилирачки Вентилатор За Пиедестал, Комерцијален Вентилатор За Работни Места, Индустриски Вентилатори, Вентилатор За Продавница Со Голема Брзина, Вен

OEMTOOLS OEM24871 20 Осцилирачки Вентилатор За Пиедестал, Комерцијален Вентилатор За Работни Места, Индустриски Вентилатори,

DEN 2239.84
 

Производот е достапен
Достапност

Добро направен црн вентилатор, исто така, беспрекорно се вклопува во повеќето работни средини. Ножевите на вентилаторот со голема брзина од 20 инчи на металниот вентилатор можат да циркулираат до 4500 кубни метри воздух во минута со висока ефикасност. ПРИЛАГОДЛИВ ВЕНТИЛАТОР за СТОЕЊЕ : Лесно прилагодете ги вашите индустриски вентилатори за домашна теретана, гаража со прилагодлива висина помеѓу 42 и 54 инчи; Одржувајте го вашиот работен простор ладен со овој вентилатор за стоење.ПРОТОК НА ВОЗДУХ СО ГОЛЕМ ВОЛУМЕН : осцилирачки вентилатор со импресивна моќ на ладење, тешките алуминиумски сечила на овој комерцијален вентилатор можат да се движат до 4500 кубни метри воздух во минута. Висината на вентилаторот на стоечкиот под се прилагодува помеѓу 42 и 54 инчи и можете да изберете помеѓу осцилирачки или фиксни режими за да го насочите протокот на воздух таму каде што ви треба. Ако барате нов начин да останете кул оваа сезона, Oemtools OEM24871 20" Осцилирачки Вентилатор На Пиедесталот ќе ве разнесе. Со мотор ОД 158 W и ниво на бучава од 65 d B, тој е идеален избор за гаражи, работни места и други отворени области. ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН : металниот вентилатор има кабел за напојување наведен 6 стапки; енергетски ефикасни излези на моторот на секој индустриски под 1/16 КС и е затворен за заштита од загадувачи.

Кон својствата

Производи во категоријата