Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ОГНООТПОРНА Торба За Документи, 13,4 * 9,5 инчи Водоотпорна Торба За Пари, Надградена Верзија Торби За Пари Со Патент, Огноотпорна Торбичка За Безбедно Складирање За Др

ОГНООТПОРНА Торба За Документи, 13,4 * 9,5 инчи Водоотпорна Торба За Пари, Надградена Верзија Торби За Пари Со Патент, Огноотпорна

DEN 335.84
 

Производот е достапен
Достапност

СЕРТИФИЦИРАН Е УЛ94 ВТМ-0 и ги помина глобалните стандарди за запаливост поставени од американските лаборатории. Хуманизираниот дизајн ја прави внатрешноста на огноотпорната торба не неуредна и посоодветна за дома, на отворено, деловно патување, канцеларија и други места.€●Дизајнирана од пожарникари q-Greewor Огноотпорна Торба За Документи е дизајнирана со вклучување на професионални пожарникари и тестирана од SGS.

Кон својствата

Производи во категоријата