Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Окиоут микрофибер кожен рачен приврзок, клуч за клучеви на држачот на ланецот на клучеви со 5 прстенести прстени и анти-изгубени Д прстен

Окиоут микрофибер кожен рачен приврзок, клуч за клучеви на држачот на ланецот на клучеви со 5 прстенести прстени и анти-изгубени

DEN 159.84
 

Производот е достапен
Достапност

Д-прстенести копчиња за прстени на прстенот држач за прстен со капаче за завртки го прави построго. Повеќенаменски и практични : Зглобот на клучот на клучот е опремена со1-прстен и 5 клучеви, може да има повеќе клучеви, како клучеви за автомобили, домашни и канцелариски клучеви. Премиум материјал : Направено од висококвалитетна микрофибер кожа и легура на цинк. Погодно за употреба : Дизајнирано со пролетно клипче за брзо ослободување, лесен е да се притисне и пролетта назад.Играни со кристален дијамант и занаетчиски бисери, што е исклучително и убаво. Направени во САД и увезени. Д-Бакл дизајнирана со капаче за завртки, таа е анти-изгубена и нема потреба да се грижите за губење на фоб од клучот на автомобилот. Совршен подарок за вашето семејство, пријатели и колеги на Денот на мајката/таткото, Родендени, Божиќ, родендени, итн. Само миење на рацете. Затворање на клипот. И ние ќе подариме шрафцигер со секој клуч за да ви помогнеме да го отворите Д-прстен. Премиум материјал : Направено од висококвалитетна микрофибер кожа и легура на цинк. Затворање на клипот. Совршен подарок за вашето семејство, пријатели и колеги на Денот на мајката/таткото, Родендени, Божиќ, родендени, итн.

Кон својствата

Производи во категоријата