Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Омрон LY2-AC220/240 Реле за општа намена, стандарден тип, терминал за приклучок/лемење, стандардно монтирање на заградите, единечен контакт, контакти со двојно пол со дво?

Омрон LY2-AC220/240 Реле за општа намена, стандарден тип, терминал за приклучок/лемење, стандардно монтирање на заградите, единечен

DEN 143.68
 

Производот е достапен
Достапност

LY2-A серија. Gp реле. LY2-AC220/240. Омрон. Омрон произведува и дистрибуира електронски компоненти, опрема и системи за индустриска автоматизација. Компанијата, основана во 1933 година, е со седиште во Кјото, Јапонија.

Кон својствата

Производи во категоријата