Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Џон Гостин АО-34006-31 Лактот, 3/16 ОД, Ацетал, 10/Пк

Џон Гостин АО-34006-31 Лактот, 3/16 ОД, Ацетал, 10/Пк

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Лабораториска опрема и инструменти. Произведено во обединетото кралство. Произведени од дејвис инструменти. Димензии на пакетот : 4.58 "L x 2.47" W x 0.61 " H. Лабораториска опрема и инструменти. Џон Гостин лактот, 3/16 инчен ОД, Ацетал, 10/пк. Произведени од дејвис инструменти. Џон гостин бренд производи.

Кон својствата

Производи во категоријата