Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Џондоу Индустрии Шефот НА Екипажот JDI - 17pk Пумпа Комплет

Џондоу Индустрии Шефот НА Екипажот JDI - 17pk Пумпа Комплет

DEN 3644.32
 

Производот е достапен
Достапност

Монтажа хардвер. 8" црево за евакуација. 1/2 " топката вентил. Црево фитинзи и стеги. Комплет за пумпа 110 V пренесува течност во 5 ГПМ. Комплетот е лесен за инсталирање и употреба. Комплетот е дизајниран да се вклопи на одвод на масло од низок профил од 17 Литри (JDI-17 PPL).

Кон својствата

Производи во категоријата