Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Опашка Што Можевме Да Ја Мавтаме Кучешка Јака-Моаб Скај Медиум

Опашка Што Можевме Да Ја Мавтаме Кучешка Јака-Моаб Скај Медиум

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

Шарени, рачно ткаени дизајни. Машина за перење, брза боја. Убава и издржлива. Лесно за ставање и полетување. Појавување Поводник Продаваат Одделно. Шарени, рачно ткаени дизајни. Машина за перење, брза боја. Убава и издржлива. Лесно за ставање и полетување. Појавување Поводник Продаваат Одделно. Колекцијата Моав Од Опашка Што Можевме Да Ја Мавтаме му оддава почит на недопрениот пејзаж, бујните планински глетки и зголемените црвени карпи од песочник на ова игралиште Во Јута. Овие јаки и кабли сигурно ќе добијат мавтање од вашето куче. Изработена Во Гватемала со рачно ткаен материјал, а потоа завршена ВО САД, секоја прекрасна јака и олово е 100% брза боја и може да се пере во машина (висат суво, ве молам). Токите за странично ослободување се екстра издржливи и лесни за ставање и полетување. Премиум најлонската веб-поддршка и хардверот од цврст месинг обезбедуваат секоја јака и олово да се спротивстават на океанот на абење. Мали : 11" - 15", 3/4" ширина, Средна : 14" – 20", 1" ширина, Голема : 18" – 25". 1 "ширина, Екстра Голема : 23" -30", 1 " ширина. Појавување поводник продаваат одделно.

Кон својствата

Производи во категоријата