Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Општество6 Индиго Морнарица Бела Мандала Шила Венцел-Гани Акрилна Лента, 5.5х12

Општество6 Индиго Морнарица Бела Мандала Шила Венцел-Гани Акрилна Лента, 5.5х12

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Со различни модели и отпечатоци, овие беа направени само за вас од нашите неверојатни дизајнери. Користете ги за да ја дадете вашата следна вечера малку нешто дополнително или за поп боја како кујнски акцент. Разликата е јасна. Помагајќи ви да ги организирате сите ситници за кои никогаш немате место, овие кутии и послужавници го подигнуваат секој простор за живеење. Средна големина : 15 1/2 "х 12" х 1 3/4". Одликувајќи се со дизајни од нашиот куриран избор на долниот панел, акрилните послужавници можат да се прилагодат на кој било стил на декор што го сакате, а проѕирните странични панели им даваат модерен талент. Достапно во две големини : 8 "х 6 " х 1" или 15 "х 12 " х 1". Уметнички дела прикажани на долниот панел. Секоја нарачка е направена само за вас. Достапно во две големини : 8 "х 6 " х 1" или 15 "х 12 " х 1". Послужавникот со средна големина доаѓа дури и со рачки, што ви овозможува да го носите низ куќата за материјали за нокти или, се осмелуваме да кажеме, појадок во кревет! И најдобриот дел? Секое купување го плаќа уметникот кој го дизајнирал-поддршка на креативноста низ целиот свет. Секоја нарачка е направена само за вас. Мала големина : 8" х 6 1/4" х 1".

Кон својствата

Производи во категоријата