Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Општи Алатки Дрво Гулаб Опашка Маркер Жига #47, Точни И Прецизни Водич За 1:5, 1:6, 1:8, 1:10 Падини, Црно

Општи Алатки Дрво Гулаб Опашка Маркер Жига 47, Точни И Прецизни Водич За 1:5, 1:6, 1:8, 1:10 Падини, Црно

DEN 180.48
 

Производот е достапен
Достапност

ПРАКТИЧНА АЛАТКА : Совршена ЗА САМОСТОЈНИ или искусни дрвени работници кои сакаат да направат совршени зглобови на гулаб побрзо и полесно. ПОВЕЌЕ ПАДИНИ : 4 различни водени падини, вклучувајќи 1 : 5, 1 : 6, 1 : 7, 1 : 8. НАПРАВЕНО ЗА ПРЕЦИЗНОСТ : 1/16 " скала долж надворешните и внатрешните рабови за да се осигура дека сите мерења се прецизни. РАЗНОВИДЕН : за Парчиња Тврдо дрво и Меко Дрво под различни агли. ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН : Изработен од лесен, но издржлив машински алуминиум за долготрајна употреба. Општи Алатки 47 Жига За Маркери За Гулаби е дизајнирана специјално за прецизни и лесни за правење споеви на гулаби. Со повеќе падини, вклучувајќи 1 : 5, 1 : 6, 1 : 7, и 1 : 8, маркерот за гулаб овозможува и парчиња тврдо дрво и меко дрво со различни големини. Алатката вклучува и скала од 1/16" и по надворешните и внатрешните рабови за да се осигура дека сите мерења се направени правилно. Неговото издржливо алуминиумско тело обезбедува чист раб за прави линии секој пат.

Кон својствата

Производи во категоријата