Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Опси Дејзи ракета роботи График од Меган и Менди Винборг, 12 на 42 инчи

Опси Дејзи ракета роботи График од Меган и Менди Винборг, 12 на 42 инчи

DEN 787.20
 

Производот е достапен
Достапност

Уметност од Меган и Менди Винборг. Мери 12-инчи од 42-инчи. Сирачи чисти со влажна крпа. Следете ја висината на децата до пет метри. Giclee отпечатено на платно. Уметност од Меган и Менди Винборг. Мери 12-инчи од 42-инчи. Сирачи чисти со влажна крпа. Следете ја висината на децата до пет метри. Giclee отпечатено на платно. Експлозија! Оваа супер кул табела за раст ќе ги следи вашите мали астронаути додека расте! Графиконите за раст на нашето дете се создадени на истото платно на уметници како и нашата затегната wallидна уметност. Грумите сместени во четирите агли ги прават лесни за виси. Ние нудиме координирани декоративни капаци на боја кои лесно се вклопуваат над завртката или ноктот што ќе го изберете. Овој производ создава одличен зачувување на детството и лесно се врти за безбедно складирање. Табелата за раст може да се избрише чиста со мека, сува или малку влажна крпа и доколку се брчки, задната страна може да се пегла на ниско поставување со лесна пареа. Постојаниот маркер (не е вклучен) е одличен начин за обележување датуми или векови на табелата.

Кон својствата

Производи во категоријата