Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
OptiPlex HDD SSD Caddy Послужавник адаптер 6,35 cm 2,5 - 8,89 cm 3,5 R494D 0R494D ЗА DELL КОМПЈУТЕР

OptiPlex HDD SSD Caddy Послужавник адаптер 6,35 cm 2,5 - 8,89 cm 3,5 R494D 0R494D ЗА DELL КОМПЈУТЕР

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

D/N : R494 D. ЗА Dell Opti Plex SSD Caddy Адаптер 3,5 инчи до 2,5 инчи R494 D 0 R494 D. ЗА : DELL Opti Plex 390 380 790 980 960 990 270 3010 3020 7010 7020 9010 9020 МТ СФФ 745 755 330 360 380 760 780 Т20/Т110/Т1650/Т1700/Т3610/Т5500/Т5810/Т7810/Т7910. ДОБИВАТЕ : 1*HDD ФИОКА (R494 D) и некои Завртки.

Кон својствата

Производи во категоријата