Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ореви за спојување на хексадецимација M8-1.25 x x 24, A2-70 Не'рѓосувачки челик Нишка Големина: M8-1.25, Должина: 24, Ширина:

Ореви за спојување на хексадецимација M8-1.25 x x 24, A2-70 Не'рѓосувачки челик Нишка Големина: M8-1.25, Должина: 24, Ширина:

DEN 897.60
 

Производот е достапен
Достапност

Низ становите : инчи. Исто така, се нарекуваат спојки на шипки. Должината на навртката е 2,5Д каде што Д е еднаков на основниот дијаматер на главната нишка. Низ становите : инчи. Исто така, се нарекуваат спојки на шипки. Должината на навртката е 2,5Д каде што Д е еднаков на основниот дијаматер на главната нишка. Двоен хексадецимален орев што се користи за да се приклучи на два надворешно навојни делови со еднаков дијаметар на конецот и теренот, честопати две парчиња навојна шипка.

Кон својствата

Производи во категоријата