Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Организатор На Електроника За Птичји Гнездо, Водоотпорна Торба За Складирање Кабелски Кабел За Домашно Патување, Футрола За Електронски Додатоци ЗА Полнење НА Хар

Организатор На Електроника За Птичји Гнездо, Водоотпорна Торба За Складирање Кабелски Кабел За Домашно Патување, Футрола За

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Одлична електронска торба, случај за патување, десктоп организирана торба. Мултифункционална Торба За Складирање - оваа симпатична печатена торба не само што може да се користи како технолошки организатор на торбичка, организатор на кабелски кабел, организатор на патувања, исто така торба за шминка итн. Спецификацијаматеријал - 900д шифрирана оксфордска крпадимензии - 9,44 х 5,9 х 3,14 Инчи (Л х Ш х Х)Тежина-0,4 лбп шема-достапни Се повеќебојни Обрасци Предност На Нашата Електронска Торба-технолошкиот организатор е изработен од водоотпорен материјал, кој ги штити вашите електронски додатоци од излевање, навлажнување. Дали сте вознемирени од нередот на каблите за полначи за разни електронски уреди?Дали барате убава и практична торба за складирање за да ги организирате вашите електронски додатоци?Нашата торба за организатор на кабел ви помага да го решите овој проблем, да ги одржувате вашите мали работи организирани и уредни без неред. Чувајте Се Организирани - оваа мала и практична торбичка за торби за организатори е одличен помошник за патување, помошник за складирање на работната површина, задолжителна торбичка за складирање за организирање и сортирање на вашите дневни најважни работи без неред, не само што може да складира електронски додатоци, туку и дневна козметика, клучеви и други ситници.

Кон својствата

Производи во категоријата