Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Организатор На Електроника, Козметичка Торба, Организатор На Патувања По Електроника, Технолошка Торба, Цветна Пеперутка Пролетна Шема

Организатор На Електроника, Козметичка Торба, Организатор На Патувања По Електроника, Технолошка Торба, Цветна Пеперутка Пролетна

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

Само треба да ни дадете слики. Тоа е Совршен Подарок за Пријателите и Роднините.● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см/5, 9х9, 44х3, 14 инчи. Бидејќи ова може да ја одрази вашата уникатност и внимателност. Доволно За Задоволување На Дневните Потреби. € Електронски Организатор Патување Случај : Погоден За Часовник, Глушец, Мобилен Телефон, Полначи, Слушалки, Мемориски Картички, Води, Надворешни Hdd, Мали Електронски Додатоци, Козметика И Така Натаму. Откако Ќе Го Добиете Производот, Доколку Имате Какви било Прашања, Можете Директно Да Ме Контактирате, а јас Ќе Ви Одговорам во рок од 24 Часа и Ќе Ви Го Решам Проблемот.

Кон својствата

Производи во категоријата