Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Организатор на кутија за торбички со сини моливчиња со сини капацитети, Организатор за торбички со сини капацитети со 2 оддели и издржлив патент

Организатор на кутија за торбички со сини моливчиња со сини капацитети, Организатор за торбички со сини капацитети со 2 оддели

DEN 191.84
 

Производот е достапен
Достапност

【Голем капацитет】 Димензиите се 8,3*2*4in (21*5*10,5 см). Дизајнот со голем капацитет лесно може да смести најразлични дневни неопходни канцелариски материјал. 【Издржлива ткаенина】 Направена од трајна полиестерска ткаенина, не е лесно да се деформира, издржлива и лесна за чистење. 【Камуфлажен дизајн】 Стилски и класичен дизајн на маскирна, сакана од луѓе од сите возрасти. 【Двоен оддел】 Дизајн на двојно одделение и 2 главни џебови го олеснуваат раздвојувањето на вашиот канцелариски материјал. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење - мали делови, оваа ставка содржи мали делови (патенти), затоа, не е погодно за деца под три години. Користејќи модерен шарен дизајн на маскирна ,. Прегрнете ја индивидуалноста ,. Кажете му збогум на традиционалниот дизајн на драб. Внимателен дизајн и сигурен квалитет ,. Бидете добар пријател на вашата студија и работа!. Тој не е погоден само за студии, туку и за канцелариска работа. Можете исто така да ги разгледате нашите квалитетни производи подолу : .

Кон својствата

Производи во категоријата