Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Организатор на ремени, закачалка за појас за плакарот w/монтиран хардвер- Организатор на ремени за плакарот- цврсто дрво за завршување на ременот за закачалки за пл?

Организатор на ремени, закачалка за појас за плакарот w/монтиран хардвер- Организатор на ремени за плакарот- цврсто дрво за

DEN 319.84
 

Производот е достапен
Достапност

【Хангер за појас】 : Оваа закачалка за ремени може да виси разни видови на ремени, не грижете се за ремените да бидат премногу широки и да се заглават, или ремените да бидат премногу тенки и да паѓаат од 9 ремени. 【Стилски дизајн】 стилски дизајн и практични функции. Лесно за монтирање, користете нокти за да ги усогласите дупките на закачалката за да ги поправите на wallидот или на страната на плакарот.【Хангер за појас】 : Оваа закачалка за ремени може да виси разни видови на ремени, не грижете се за ремените да бидат премногу широки и да се заглават, или ремените да бидат премногу тенки и да паѓаат од 9 ремени. Исто така, закачалката за појас е најдобриот подарок за настани, Божиќ, Денот на вineубените, годишнини, свадби, домаќинства и многу повеќе. 【Одличен подарок на одмор】 : Нашите закачалки за појас можат да бидат обесени на ланци, врски, марами, лакови и повеќе на организаторот за вратоврска и појас за плакарот. Тоа е совршен начин да ги организирате сите ваши ремени за да заштедите место!. 【Одличен подарок на одмор】 : Нашите закачалки за појас можат да бидат обесени на ланци, врски, марами, лакови и повеќе на организаторот за вратоврска и појас за плакарот.

Кон својствата

Производи во категоријата