Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Организатор за накит на кактус на диви запад за кактус за врвот на работната маса - клуч и кутија за паричник

Организатор за накит на кактус на диви запад за кактус за врвот на работната маса - клуч и кутија за паричник

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Рамна димензија 8. Совршен за патување! Пакува рамни за вашето патување, а потоа прилепувате заедно откако ќе пристигнете за да го држите вашиот накит, монети и/или клуч се-во-едно.Практичен - Организаторот на фиоката за кожа ја чува вашата опрема погодно додека ги одржува лесно достапни. Кожената табела за елементи е полесно да се следи вашиот EDC и да гледате колку повеќе станува вашиот живот. Обезбедува идеален „улов“ кога ќе ги испразните џебовите. Совршено е за дома или во канцеларија, дури и за патување.30", склопена фиока димензија 4. Навремена сатизирана услуга : Секој проблем за оваа лента за калети, ве молиме испратете е-пошта до нашиот тим по продажбата, вашата доверба е наша поддршка, ние ќе ви служиме сесрдно. Одличен подарок за Денот на вineубените за вашиот loverstop што ги распрснува вашите промени во џебот и клучевите низ целата куќа. Лесен и преносен, можете да го земете кога патувате или на деловно патување. Практичен и функционален додаток за вашиот дом и канцеларија. Преносен дизајн - со 4 прилепувања на аглите, удобен за употреба и доволно затегнат за да го ставите во вашата торба.

Кон својствата

Производи во категоријата