Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Организатор за Шминка лиемуао за Суета, Организатор На Кутии За Козметичко Складирање Со Фиоки, Организатор На Работна Површина Со Голем Капацитет Одлично За Комо?

Организатор за Шминка лиемуао за Суета, Организатор На Кутии За Козметичко Складирање Со Фиоки, Организатор На Работна Површина

DEN 127.84
 

Производот е достапен
Достапност

Компактен Послужавник За Складирање Шминка : Мери 13,4 Х 6,0 Х 8,67 Инчи. И Доаѓа Со 6 Прегради, Нашиот Послужавник За Складирање На Организаторот За Шминка Ја Одржува Вашата Козметика Добро Организирана. Практично На Дофат : Оваа Витрина На Работната Површина Ги Чува Вашите Кармини, Сјај За Усни, Ајлајнери, Маскара, Подлога, Креми За Лице Или Лекови И Други Проблеми Што Може Слободно Да Ги Добиете. Совршен За Секаде : Нашиот Организатор На Послужавник За Шминка Е Корисен И Широко Применет На Вашата Маса, Маса, Ормар, Плакар, Шкафови, Фиоки Во Вашата Спална Соба, Бања И Канцеларија. Долготрајна За Употреба : Изработена Од Цврст Кристално Чист Акрилик За Долготрајна Употреба, Фиоката За Држач За Складирање Шминка Има Мазно Тело Со Разделувачи Со Различна Големина, Тркалезен Агол Без Гребење И Дно Што Не Се Лизга. Достапен И Убав Подарок : Елегантен И Елегантен Дизајн Се Среќава Со Секој Декор Во Собата, Овој Послужавник За Шминка За Суета Е Подарок За Пријатели, Девојка, Сопруга, Ќерки, Мајка На Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Родендени, Божиќ, Нова година и Други Празници. 1.

Кон својствата

Производи во категоријата