Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Организатор за закачалка за закачалки за закачалки од лилф 4, Организатор за закачалка за пад на злато, закачалка за закачалка со 4 тркала, држи 150 закачалки, 4 во 1 зак

Организатор за закачалка за закачалки за закачалки од лилф 4, Организатор за закачалка за пад на злато, закачалка за закачалка

DEN 3195.20
 

Производот е достапен
Достапност

Стакерот одговара на повеќето видови закачалки и е лесен за склопување. (можеби помалку). Ве молиме, оставете разлика од 1-2 см поради рачното мерење. (500 парчиња закачалки од 5 мм уредно организирани). Уредна и уредна : многу практична закачалка, може да стави закачалки за мирување, погодни и за возрасни и за деца, погодни за продавници за облека, супермаркети, трговски центри, домови, итн. (500 парчиња закачалки од 5 мм уредно организирани).Дизајн на голем капацитет : Stacker 4-во-1 закачалка може да одржи 135 парчиња закачалки од 20 мм уредно организирани. Лесно за движење : Основата е опремена со 4 тркала за вртење за лесна мобилност, можете лесно и лесно да се движите и да ја обезбедите закачалката на која било област што ви е потребна во продавниците за малопродажба и просториите за перење. Лесно собрание : getе добиете упатства и алатки за склопување на англиски јазик, а собранието ќе биде завршено во рок од 5 минути. Анти-рикл не'рѓосувачки челик : Стабилноста на висококвалитетната боја е многу поголема од оној на обичен процес на боја, позлатен оџак за закачалки од железо, мазна и анти-каскава боја. Нашата заграда за закачалка е изработена од висококвалитетен метал, со нов изглед, со заоблен врв дизајн, поставен во аголот, не зазема простор, едноставен и Убава.

Кон својствата

Производи во категоријата