Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Оригинален пакет за прашка со јаже Каву со прилагодлива лента за рамо на јажето

Оригинален пакет за прашка со јаже Каву со прилагодлива лента за рамо на јажето

DEN 959.20
 

Производот е достапен
Достапност

Тие се тоа совршено комбо на издржливост и удобност! Ние, исто така, користиме некои од најсилните, најлесните клипови за токи таму, така што навистина можете да зависите од нив да трае. 600 D полиестер. Класичното јаже на Каву е една од торбите за потпишување на потписот на Каву.20 инчи x 11inches x 5 инчи (10 L или 610 кубни инчи). Плешката за јаже се прави да се направи секој ден каву ден. Направено од 100% 11 мл. Удобно за носење - лентите за јаже на Каву се навистина издржливи и можат да траат години, но исто така е навистина меко и супер лесно да се фрли и да оди! Да не спомнувам, секоја лента за јаже е во боја што одговара на секоја уникатна боја или печатење. Полиестер. Надвор од горниот дел од џебните димензии : 5,5 инчи x 3,5 инчи. Димензии 20 x 11 x 3 инчи. Тоа е елегантно и има складирање на складирање! Две главни прегради ја држат целата ваша авантуристичка опрема, со внатрешен џеб за поштенски патенти и два надворешни џебови за шминка или паметни телефони. Што ги прави нашите јажиња толку дописи? - Нашите ленти за јаже се цврсти, но не и гломазни - меки, но не и слаби. Што значи каву? Клејр над видливоста неограничена! Каву е кога сонцето е надвор и нема облак на небото - тоа е совршен ден! Нашиот тим со седиште во Сиетл со целосна фанатици ја носи таа неограничена, добро време вибрација во сè што правиме.

Кон својствата

Производи во категоријата