Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Оружје Пиштоли Рака Подготвени Шема Дрво Книга Завршува 2 ПАРЧИЊА Нелизгачки Дрвени Книги За Домашна Канцеларија Декор Тешки Книги/ЦД/Филмови 5 х3. 1 х3. 9

Оружје Пиштоли Рака Подготвени Шема Дрво Книга Завршува 2 ПАРЧИЊА Нелизгачки Дрвени Книги За Домашна Канцеларија Декор Тешки

DEN 728.00
 

Производот е достапен
Достапност

Главниот материјал на производот е изработен од висококвалитетно буково дрво, со цврста метална основа. Целокупниот дизајн Во Форма На Буквата Л, плус дебел материјал, е погоден за организирање книги, кутии со дискови итн. Дизајнот против лизгање на дното го прави поудобен за употреба. Нема ограничување на просторот, што го олеснува организирањето. Исклучителна шема, исто така може да се користи како декорација во исто време. Може да се користи во секое место, работна соба, спална соба, канцеларија, полица за книги итн., може да игра многу добра улога, а може да се користи и како нежен подарок за подароци. Ако имате какви било прашања при купувањето, можете да не контактирате преку е-пошта, а ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Модерен дизајн во минималистички стил, комбинацијата од цврсто дрво и железо додава природен стил, слободно го организира просторот и го прилагодува за лесен пристап, правејќи ја вашата околина да изгледа порелаксирано.

Кон својствата

Производи во категоријата