Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ојсенсаи кума мајки за ден картички, Бог мајко подароци од Божји деца, до мојот прекрасен бог Мајка на картичката на мајката

Ојсенсаи кума мајки за ден картички, Бог мајко подароци од Божји деца, до мојот прекрасен бог Мајка на картичката на мајката

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

Совршена честитка за вашата кума! Само да се испрати како малку изненадување на денот на мајките. Совршен подарок за Денот на мајката за вашата кума и изрази благодарност за неа, тоа ќе биде посебен подарок за неа. Картите се отпечатени на Recyle 300 GSM постелнина за луксузно чувство и бродови од САД. Празно внатре, оставајќи многу простор за вашата лична порака, само покажете ја вашата loveубов на специјалната. Големината на картичката е 8 x 5,3inches / 20,5 x 13,5 см. Доаѓа со плик за испраќање или надавање. Совршена честитка за вашата кума! Само да се испрати како малку изненадување на денот на мајките. Совршен подарок за Денот на мајката за вашата кума и изрази благодарност за неа, тоа ќе биде посебен подарок за неа. Картите се отпечатени на Recyle 300 GSM постелнина за луксузно чувство и бродови од САД. Празно внатре, оставајќи многу простор за вашата лична порака, само покажете ја вашата loveубов на специјалната. Големината на картичката е 8 x 5,3inches / 20,5 x 13,5 см. Доаѓа со плик за испраќање или надавање.

Кон својствата

Производи во категоријата