Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ошкош Б' Гош Хеланки Со Целосна Должина На Девојчињата

Ошкош Б' Гош Хеланки Со Целосна Должина На Девојчињата

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

93% Памук, 7% Еластан. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Покриен еластичен појас. Целосна должина. Измешајте и совпаѓајте со туники. Совршени за мешање и совпаѓање, овие меки и еластични хеланки имаат отпечаток и се задолжителни за секоја мала гардероба!.

Кон својствата

Производи во категоријата