Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Освежувачи на воздухот од Студио О! - Пакет од 2 Нека добрите времиња се тркалаат миризливи освежувачи на воздухот - уникатен и ексклузивен мирис со елиминатор на ми?

Освежувачи на воздухот од Студио О! - Пакет од 2 Нека добрите времиња се тркалаат миризливи освежувачи на воздухот - уникатен

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

Чувајте го вашиот автомобил мириса свеж со нашите уникатни и ексклузивни миризливи освежувачи на воздухот. Нашите освежувачи имаат специјална технологија Deo Boost која ги елиминира мирисите за подолготрајна свежина. Нашиот мирис на освежувач на воздухот е создаден во САД исклучиво за студио О! Секој освежувач на автомобили има разнобоен еластичен опсег нагласена со украсна дрвена мушка. Пакетот вклучува 2 освежувачи на воздухот на автомобили, секој мерки 4 "W x 6. 75" H.

Кон својствата

Производи во категоријата