Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Откачен Кадрава Доаѓаат Чисти Природни Навлажнувачки Шампон Сулфат Слободен 8 мл

Откачен Кадрава Доаѓаат Чисти Природни Навлажнувачки Шампон Сулфат Слободен 8 мл

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Фитинска Киселина - природно средство за мамење кое ги отстранува минералите од тврда вода како што се калциум и магнезиум. Пченка, ќе ја омекне тврдата вода, ќе исплакне почиста и ќе спречи натрупување тврда вода на вашата коса. Нашата ексклузивна мешавина од екстракт Од Мандарински Портокал нежно ќе ја исчисти вашата коса. Земја на потекло е Сад. Ги знаете сите мрачни работи што сте ги ставиле на вашата коса. Еве ја вашата шанса ДА СЕ ИСЧИСТИТЕ. Нашата ексклузивна мешавина од екстракт Од Мандарински Портокал нежно ќе ја исчисти вашата коса и скалпот од досадна акумулација, додека Морските Алги ќе помогнат да се одржи соодветната рамнотежа на влага. Овој шампон Без сулфат е совршен за сува оштетена коса и доволно нежен за секојдневна употреба.

Кон својствата

Производи во категоријата