Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Отмро 4мм х 8м Јп Индустриски Цевки За Собирање Топлина, 2:1 Асортиман На Електрична Жица Кабелска Обвивка Електрична Изолација цевки За Смалување за Жици Кабелско П?

Отмро 4мм х 8м Јп Индустриски Цевки За Собирање Топлина, 2:1 Асортиман На Електрична Жица Кабелска Обвивка Електрична Изолација

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

●Материјал● - Изработен ОД јп пластика, Сооднос На Собирање : 2 : 1 (ќе се намали на 1/2 неговиот испорачан дијаметар). ●Безбедна Должина ( прибл.) : 8м/26,24 стапки ; Сооднос На Намалување : 2 : 1. ●Работна Температура55 До 125 Степени Целзиусови; Отпорен На Пламен. ●Материјал● - Изработен ОД јп пластика, Сооднос На Собирање : 2 : 1 (ќе се намали на 1/2 неговиот испорачан дијаметар). ●Безбедна Должина ( прибл.) : 8м/26,24 стапки ; Сооднос На Намалување : 2 : 1. ●Работна Температура55 До 125 Степени Целзиусови; Отпорен На Пламен.

Кон својствата

Производи во категоријата