Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ottarscreen Galaxy Note 9 Заштитник На Екранот, 3 Пакет Забелешка 9 Заштитник На Екранот + 3 Пакет€ Лесна инсталација, 3d Стакло Целосна Покриеност 9H Цврстина Калено Стакло Зашти

Ottarscreen Galaxy Note 9 Заштитник На Екранот, 3 Пакет Забелешка 9 Заштитник На Екранот + 3 Пакет€ Лесна инсталација, 3d Стакло

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

#гаранција по продажбата : ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе го решиме за вас во рок од 12 часа. Explasy installaxy Note 9, Користете Го Вашиот Мобилен Телефон за да го скенирате QR-кодот на Пакетот за да Го Добиете видеото за инсталација. 9 Заштитници на Екранот 99% транспарентност, кристално чист стаклен екран И Лесен за чистење, совршено одговара на контурите на вашиот уред.3 Пакет Исклучиво дизајниран За Samsung Galaxy Note 9 : 3d Стакло Прецизни исечоци, Целосна покриеност заштитете го целиот екран и Погоден за употреба со мека кутија за телефон за да спречите лупење на рабовите. 6 : Притиснете лесно за да поминете со екранот. Fit за : Galaxy Note 9 Заштитник На Екранот Qui 3 Пакет Frack Одлики : fill 3d целосна покриеност : 3 D закривена површина, покриеност на цел екран, покривање на целиот екран и беспрекорно мешање во вашиот екран.

Кон својствата

Производи во категоријата