Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Отворен знак за знаме на знамето за танцување со пердуви

Отворен знак за знаме на знамето за танцување со пердуви

DEN 1374.40
 

Производот е достапен
Достапност

Направено од траен супер-плетен полиестер. 2 '5 1/2in широк, висок 11' 3/4in. Зашиен ракав лесно се лизга преку знамето за лесно поставување. Направено од траен супер-плетен полиестер. 2 '5 1/2in широк, висок 11' 3/4in. Зашиен ракав лесно се лизга преку знамето за лесно поставување. Спецификации *100% Синтетички водоотпорен материјал *Дизајните се преку печатени и видливи од обете страни *светли, мастила отпорни на избледени *Делукс квалитетни бои/графики *Зашиен ракав лесно се лизга на пол-знами *Одлично за настани, приказ во затворен простор и лична употреба.

Кон својствата

Производи во категоријата