Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Oumefar 6pcs Hss Chamfer Countersink 1/4 Hex Shank 90 Степен Дрво Chamfering Cutter 6mm-19mm за Chamfering, Deburring и Countersking

Oumefar 6pcs Hss Chamfer Countersink 1/4 Hex Shank 90 Степен Дрво Chamfering Cutter 6mm-19mm за Chamfering, Deburring и Countersking

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

Спецификации : Материјал : HHS Секач : 6mm / 0.35 mm(1/4") Должина : 48mm / 1. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. Не може да се користи за метал. Дизајнот на пет флејти обезбедува мали оптоварувања на чипови и побрзо отстранување. q Функции Q Countersonks е идеален за закосување, бришење и потопување.75" Hex Shank : 6. €6 Големини Zhex shank големина 1/4in (6,35 mm) и вклучува шест големини на секачи од 6mm, 8mm, 9mm, 12mm, 16mm, 19mm. ①Отстранување На чипови + Мијалниците можат побрзо и непречено да испуштаат пилевина од дрво во процесот на употреба.) Пакетот Вклучува : 6 парчиња x Контра Мијалници Забелешка : Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Пет дизајнот на флејта ги намалува вибрациите за помазно дупчење и продолжен век на траење. Опис : Овие шалтери, изработени од челик со голема брзина, се многу остри и издржливи и ги користите долго време. ①Отстранување На чипови + Мијалниците можат побрзо и непречено да испуштаат пилевина од дрво во процесот на употреба.●Ефикасно Дупчење Quontersonks се направени од челик со голема брзина што обезбедува долг работен век. Идеален За заоблување, бришење и потопување.

Кон својствата

Производи во категоријата