Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Паѓање Лисја Плачење Врба Дрво Налепница-Со Едноставни Форми

Паѓање Лисја Плачење Врба Дрво Налепница-Со Едноставни Форми

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Плачејќи Врба Дрво Налепница Со Лисја. Висококвалитетен Мат Винил. Направени во САД!. Плачејќи Врба Дрво Налепница Со Лисја. Висококвалитетен Мат Винил. Направени во САД!. Плачлива Налепница Од Врба За вашето бебе расадник. Суптилни плачливи врби и лисја во налепница на ѕид од дрво. Стандард : Вкупна Големина со лисја( прибл) : 114"w x 96"h (Вистинската Ширина ќе варира врз основа на тоа како ќе изберете да ги поставите лисјата .) Големина на дрво без лисја( прибл) : 108"w x 95" h Стандардна големина плус 15 инчи продолжување на багажникот : Вкупна Големина со лисја( прибл) : 116"w x 111" h (Вистинската Ширина ќе варира врз основа на тоа како ќе изберете да ги поставите лисјата .) Големина на дрвото без лисја( прибл) : 113"w x 110"h Што Е Вклучено : Дрво Големи Лисја Мали Лисја [Ставка #5026]Сите уметнички дела се оригинални. 2017 Ск Дизајн Концепти Доо Едноставни Форми е регистрирана трговска марка На Ск Дизајн Концепти ДОО.

Кон својствата

Производи во категоријата