Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Paasche Airbrush VLS Двојно Дејство Сифон Храна Воздушна Четка Во Собата, Црвено

Paasche Airbrush VLS Двојно Дејство Сифон Храна Воздушна Четка Во Собата, Црвено

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

Воздушна Четка Paasche VLS : Постигнете обрасци од 1/32 - инчи до 1-1/2-инчи. Уникатно поставување на шишиња Со Навој за најсигурна достапна врска со шишиња. VLS Двојно Дејство - Внатрешна Мешавина-Сифон Храна Воздушна Четка : . Хромирано тело. Чистењето е едноставно како прскање на средството за чистење боја иако воздушната четка и бришењето на иглата. VLS Двојна Акција Воздушна Четка : Направени во САД. Воздушната четка СО двојно дејство VLS има уникатно поставување на шишиња со навој за најсигурна врска со шишето со боја. Три големини на главата за секоја апликација. VLS може да се користи за многу апликации, вклучувајќи хоби, занает, автомобилска индустрија, маици, таксидермија, керамика, украсување торта, сончање, тетоважи итн. Вклучени со воздушната четка се сите три достапни глави за прскање, кои овозможуваат VLS да се користи за повеќето апликации.7мм и 1мм), метална чаша од 1/4 унца, склоп на шише од 1 унца, шише за складирање од 1 унца, закачалка, клуч, црево со плетенка од 6 стапки, брошура за часови и прирачник. Моделите на прскање се движат од 1/32 инчи до пошироки обрасци до 1-1/2 инчи. Отстранлив заштитник за игла за фино прскање со детали. Ролерот пред чкрапалото овозможува VLS да се користи како воздушна четка со едно дејство за оние кои сакаат поедноставна контрола.

Кон својствата

Производи во категоријата