Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Палета за уметност за нокти, чиста плоча за нокти Кристал DIY Совети за нокти приказ ПРАКТИКА ПРАКТИКА ПРИРАЧНИК

Палета за уметност за нокти, чиста плоча за нокти Кристал DIY Совети за нокти приказ ПРАКТИКА ПРАКТИКА ПРИРАЧНИК

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Оваа плоча за приказ на совети за нокти е изработена од сушени цвеќиња, фрагменти од школка и други додатоци во комбинација со лепак за кристал. Рабовите се позлатени со процес на електропланирање, убав и моден, а уникатниот стил ги тера луѓето да блеснат. Палетата за уметност на нокти има повеќе функции, како што се совпаѓање на боја на лак за нокти, прикажување на работа и снимање на реквизити. Таблата за приказ на уметноста на ноктите е лесна и лесна за носење, можете да ја ставите во џеб или торба. Постојат три опции за да изберете, погодни за дома, салон за нокти, итн. Спецификација : Состојба : 100% сосема нова ставка Тип : Материјал за уметност на нокти : Кристал Опционален тип : срце, пентаграм, парче школка за пеперутка применливо за : домаќинство, домаќинство, домаќинство, Салон за нокти, итн. Користете : Појавување на боја на лак за лак/Работи за прикажување/Големина на снимање на реквизити : Приближно. 6,8 x 5,5cm/2,7 x 2.2in, 6,8 x 5,5cm/2.7 x 2.2in, 7,1 x 7cm/2.8 x2.8in Список на пакети : 2 x Арт -плоча за нокти.

Кон својствата

Производи во категоријата