Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Panенски пешачки карго работа Панталони лесни брза суво вода отпорни на отворено кампување атлетски панталони за патеки

Panенски пешачки карго работа Панталони лесни брза суво вода отпорни на отворено кампување атлетски панталони за патеки

DEN 559.84
 

Производот е достапен
Достапност

88% најлон, 12% спандекс. Увезени. Затворање на кука и бар. Машинско миење. Пешачите за пешачење се изработени од 88% најлон и 12% спандекс, кои се отпорни на вода, отпорни на абење, без пилиња и лесна. Тенок фит панталони за пешачење со еластична лента за половината, издржлива ткаенина на колена, кои се отпорни на абразија за спортови на отворено. Панталоните за пешачење за товар имаат 2 поштенски џебови и 2 џебови со грб и меки вметнувачи, обезбедувајќи ја безбедноста на вашите лични работи. Спортските панталони на отворено за жени се изработени од истегнување и вода што е отфрлана од вода, кои се меки за носење и обезбедуваат атлетски флексибилни, удобни и дише. Активните панталони за жени на Ниодгонија се погодни за активни луѓе, совршени за патување, дневна, пешачење, фитнес за теретана, тренингот, одење или секојдневно секојдневно носење.

Кон својствата

Производи во категоријата