Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Паркер 6-4 FH4BZ-Ss-GR Термоспој Поврзете, 316 Ss, Cpi x M, 3/8x1/4in

Паркер 6-4 FH4BZ-Ss-GR Термоспој Поврзете, 316 Ss, Cpi x M, 3/8x1/4in

DEN 252.00
 

Производот е достапен
Достапност

Големина на цевки( фитинзи) : 1/4 инчи. Произведено Од Паркер. Паркер бренд производ. Земја на потекло : Сад. Цена За : Секој Стандард : ASME-SA-479, ТИП 316-SS, BS970, 316-S31, DIN 4401, ASTM A276 Тип 316 Фитинг Тип Врска : ИПК(ТМ) x Mnpt Цевка Фитинг Материјал : 316 Нерѓосувачки Челик Основни Фитинг Материјал : Метал Основни Фитинг Форма : Адаптер Точка : Термоспој Конектор Специфични Форма Фитинг : Конектор темп. Опсег : -425 Степени до 1200 Степени Ф Големина На Цевка : 3/8 "Шестоаголна Големина : 5/8" ^Големина На Цевка (Фитинзи) : 1/4 " Големина На Конец За Компресија : 9/16-20 Земја На Потекло (предмет на промена) : Повеќекратна.

Кон својствата

Производи во категоријата