Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Пастелно Розова Балони 110 парчиња Бебе Розова Балон Венец Лак Комплет 5/10/12/18 Инчен Латекс Розова Балони Различни Големини Како Пол Откриваат Бебе Туш Роденден Свад?

Пастелно Розова Балони 110 парчиња Бебе Розова Балон Венец Лак Комплет 5/10/12/18 Инчен Латекс Розова Балони Различни Големини

DEN 1193.60
 

Производот е достапен
Достапност

Можете да направите светло розеви балони во балони венец лак или се меша и натпревар со други бои, пастелно розова балони лак е совршен за свадба, невестински туш, бебе туш, роденден, денот на вљубените, ангажман, Годишнина, родот открие партија украси и така натаму. Користејќи ја риболовната линија и лентата од Комплетот Алатки За Балони, здружувањето розови балони со различни големини може да ви помогне полесно да создадете совршен лак од венец од розов балон за бебиња и да ја направите вашата забава уште поуникатна и ќе биде незаборавно. Овие пастелни розови балони венец сигурно ја осветлуваат вашата импресивна и незаборавна забава.

Кон својствата

Производи во категоријата