Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Patch Portal Cafe Racer Amblem Amblem 4 инчи гроздобер везени везени закрпи

Patch Portal Cafe Racer Amblem Amblem 4 инчи гроздобер везени везени закрпи

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Имаме најразлични везени закрпи во различни големини и дизајни за да изберете. Мора да се има одлична лепенка за изработка - дизајни во нашата листа се направени со посебно внимание на деталите. Можете да најдете совршен декоративен додаток за вашите кошули, маици, фармерки, јакни, капи или ранци од нашиот избор на апликации за вез. Имаме комбинација на мек и убав дизајн на апликации заедно со хардкор. Кликнете на "Додај во количка" сега и добијте креативни!. Со секој дизајн, постои истакната тема. Одличното занаетчиство е видливо кога ќе ги видите и допрете закрпите. Совршена декорација. Тие можат елегантно да се стават како задниот дел од јакна и елек, на задниот џеб или бутовите на фармерките или каде било на ранецот. Со секој дизајн, постои истакната тема. Имаме комбинација на мек и убав дизајн на апликации заедно со хардкор. Тие се дебели со извонреден вез и ексклузивно значење се дава на шемата на бои и кривините. За повеќе строго присуство на облеката, железото на закрпи може да се шие и на јакните, елеците, фармерките и пакувањата со торби. Впечатлив изглед - Нашите везени закрпи имаат впечатлив изглед што совршено би одговарало на секоја јакна, елеци, фармерки и пакувања со торби.

Кон својствата

Производи во категоријата